EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - 3i BYT v ZATEPLENOM DOME NA ZNIEVSKEJ ULICI

239.000,- € 70 m²
verejné 3 áno
Bratislava - Petržalka

REI PREMIUM PONÚKA EXKLUZÍVNE na predaj 3i BYT na Znievskej ulici v Petržalke.

Výmera bytu 70 m2 a nachádza sa v zrekonštruovanom, zateplenom bytovom dome s výťahom a vynovenými spoločnými priestormi. V bytovom dome sú nové rozvody a stupačky.

Byt prešiel pred 10 rokmi kompletnou rekonštrukciou - plastové okná, dvere - dubové, kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta sú tiež po rekonštrukcii. V byte je klimatizácia a vstavané skrine na chodbe a v spálňach.

Cena vrátane servisu REI PREMIUM je 239 000 EUR.

exkluzívne

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 915 998 442

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri