EXKLUZÍVNE - PRÍJEMNÉ BÝVANIE V RD S BAZÉNOM A VEĽKÝM POZEMKOM

259.900,- € 156 m²
áno 4 áno
Senec

REI PREMIUM EXKLUZÍVNE - PRÍJEMNÉ BÝVANIE IBA NA SKOK DO BRATISLAVY - Most pri Bratislave, časť Studené.

Ponúkame na predaj rodinný dom s jedinečnou, okrasnou záhradou (cez 400 m2), kolaudovaný v roku 2007. Celková úžitková plocha domu je 156 m2 a pozostáva z prízemia a jedného poschodia.

Na prízemí sa nachádza zádverie a toaleta pre hostí, obývacia izba s krbom, s jedálenskou časťou a kuchyňou a v kuchyni technická miestnosť s americkou chladničkou.

Kuchyňa je plne vybavená zabudovanými spotrebičmi, vrátane umývačky riadu. Prízemie je plne klimatizované a na oknách sa nachádzajú vonkajšie rolety.

Súčasťou prízemia je aj prejazdná garáž s elektrickými bránami pre jedno vozidlo.

Poschodie je prístupné cez točité schodisko a nachádza sa tu spálňa rodičov s balkónom, dve detské izby (jedna so vstavanou skriňou), kúpeľňa s dvojumývadlom, toaletou, vaňou, sprchovým kútom a technickou miestnosťou s práčkou. Na chodbe na poschodí sa nachádza vstavaná skriňa a výlez do podkrovia. V každej obytnej miestnosti na poschodí sa nachádza klimatizácia.

Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete (mestská voda, plyn, elektrina, internet - optika) a má vlastnú 11m hlbokú studňu.

Výnimočným tento rodinný dom robí okrasná, udržiavaná záhrada, ktorej súčasťou je terasa s elektrickými markízami napojená na rodinný dom, bazén s protiprúdom, vírivka, okrasné jazierko s rybami a dvomi vodopádmi, altánok s úložným priestorom. Samozrejmosťou je osvetlenie a ozvučenie záhrady, automatická závlaha na všetky rastliny a trávnik a kompletná elektroinštalácia s vlastnými ističmi pre záhradu.

Samozrejmosťou je alarm, videovrátnik, vjazdové a garážové brány na diaľkové ovládanie.

Parkovanie pre 3 vozidlá na pozemku (dve vonku, jedno v garáži).


Nízke mesačné náklady (do 140 EUR).

Cena vrátane komplet servisu REI PREMIU je 259 900 EUR.


V prípade záujmu možnosť kúpy vedľajšieho pozemku (450 m2). Cena pozemku - info v RK.

exkluzívne

IMG_7981.JPG IMG_7973.JPG IMG_7967.JPG IMG_7986.JPG IMG_7987.JPG IMG_7991.JPG 7.JPG 10.JPG

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 918 191 193

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri