NOVÁ CENA - 4i BYT s BALKÓNOM a PARKOVANÍM, NOVOSTAVBA, Slávičie údoli

Cena v RK 95 m²
áno 4 áno
Bratislava - Karlova Ves

REI PREMIUM ponúka na predaj NOVINKU - 4i BYT v Novostavbe Cubicon Gardens (2016) s balkónom a parkovaním, vo vyhľadávanej lokalite Slávičieho údolia.

Výmera bytu je 95 m2 a jeho dispozíciu tvorí vstupná chodba, obývacia izba, kuchyň, balkón, kúpeľňa, oddelená toaleta s umývadlom, dve detské izby a spálňa.
Novostavba bola kolaudovaná v roku 2016, v okolí dostatok zelene a detských ihrísk. Nákupné centrum Cubicon (2min pešo) zastrešuje občiansku vybavenosť.

K bytu prislúcha aj pivnica a parkovacie miesto v garáži.

Cena na vyžiadanie v RK.

2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 918 191 193

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri