Prenájom bar, reštaurácia, Bratislava I, Rybárska brá., 300m2, 3500,-

0,- € -
- - nie
Bratislava - Staré Mesto

Ponúkame na prenájom gastro priestor v úplnom centre Bratislavy. Priestor ma rozlohu 300m2.
Prízemie má rozlohu 50m2 a ostatných 250m2 je mínus jeden.
V minulosti bol tento exkluzívny priestor využívaný ako reštaurácia, či klub.
Majiteľom budovy je jeden majiteľ, takže nie je problém s otváracími hodinami, či inými vlastníkmi bytov s povoleniami atď.
Vhodný by bol aj na nočnú prevádzku.
Nachádza sa hneď vedľa Kernovho domu v tesnej blízkosti Hviezdoslavového námestia, oproti MC Donald. Rybárska brána spája Hviezdoslavovo námestie s Hlavným.

Screenshot_20211013-094401_Maps.jpg

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 949 333 999

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri