REI EXCLUSIVE- KRÁSNY NEBYTOVÝ PRIESTOR -MOŽNOSŤ PREROBENIA NA 3i BYT

0,- € 90 m²
verejné 3 nie
Bratislava - Staré Mesto

REI PREMIUM ponúka na predaj EXKLUZÍVNY NEBYTOVÝ PRIESTOR na Krížnej ul. v Starom Meste.

Nebytový priestor sa nachádza na zvýšenom prízení bytového domu a je vhodný ako reprezentatívny priestor pre akýkoľvek druh podnikania. Jeho výmera je 90m2 a je po kompletnej rekonštrukcii.

Jeho dispozíciu tvorí vstupná časť s recepčným pultom, zasadacia miestnosť/kancelária, dve samostatné kancelárie a jedna veľká kancelária (spolu 3 + zasadačka alebo 4 plnohodnotnbé kancelárie), kuchynka, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou a samostatná toaleta na v predsieni.

Nebytový priestor je možné preklasifikovať na byt.

Samozrejmosťou sú - klimatizácia vo všetkých miestnostiach, počítačová sieť, bezpečnostné dvere, zabezpečovacie zariadenie (alarm), mreže na oknách.

Bytový dom prešiel rekonštrukciou - zateplenie, nový výťah, nová brána a nachádza sa vo vnútrobloku. Pri dome je dostatok voľných parkovacích miest behom dňa.


Cena na vyžiadanie v kancelárii.

exkluzívne

IMG_7082.JPG IMG_7084.JPG IMG_7086.JPG IMG_7099.JPG IMG_7090.JPG IMG_7088.JPG IMG_7092.JPG IMG_7102.JPG

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 918 191 193

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri