REI PREMIUM - 1i ZARIADENÝ BYT s BALKÓNOM, RUŽINOV

500,- € 47 m²
- 1 áno
Bratislava - Ružinov

REI PREMIUM SHOWROOM Špitálska 51 ponúka na prenájom KOMPLETNE ZARIADENÝ, KLIMATIZOVANÝ 1i BYT s BALKÓNOM vo VYHĽADÁVANEJ LOKALITE - Ružinov, Solivarská ulica.

Výmera bytu je 47 m2 + balkón a nachádza sa na 4. poschodí ZATEPLENÉHO BYTOVÉHO DOMU s výťahom. Byt je kompletne zariadený tak, ako vidíte na fotografiách.
Dispozícia bytu je predsieň so vstavanou skriňou, kúpeľňa s toaletou, obývacia izba s posteľou a samostatná kuchyňa.

Orientácia VÝCHOD.

Kompletná občianska vybavenosť v okolí, zástavka MHD minútu od domu, jazero Štrkovec 5min chôdze, fitcamp, známe reśtaurácie (u deda, ružinovská kolkáreň, bokovka...), potraviny - tesco a terno...

Voľný ihneď.
Cena 500 EUR/mesiac na jednu osobu vrátane internetu, v prípade dvoch osôb cena 550 EUR/mesiac.

V tomto prípade nájomca hradí províziu vo výške jedného mesačného nájmu.
Viac informácií - Mária Dovalová 0949 333 999

2.JPG 2_1.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG IMG_6562.JPG

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 949 333 999

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri