REI PREMIUM EXCLUSIVE- 2i BYT s BALKONOM, NOVOSTAVBA EDEN PARK

750,- € 62 m²
áno 2 áno
Bratislava - Ružinov

REI PREMIUM SHOWROOM ŠPITÁLSKA ponúka EXKLUZÍVNE na prenájom 2i BYT v NOVOSTAVBE EDEN PARK na Drieňovej ulici v Ružinove.

Výmera bytu je 62 m2 vrátane balkónu. Dispozíciu bytu tvorí predsieň, sklad, kúpeľňa spojená s toaletou, obývacia izba s kuchyňou, spálňa a balkón. Vstup na balkón je z obývacej izby aj zo spálne.

Byt je kompletne vkusne zariadený tak, ako vidíte na fotografiách. Byt je taktiež plne klimatizovaný.

Cena za prenájom je 750 EUR vrátane energií, internetu a KTV.
V prípade záujmu je možné prenajať parkovacie miesto za 75 EUR/mesiac.

exkluzívne

2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 910 501 440

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri