REI PREMIUM EXCLUSIVE - 3i BYT v centre mesta JAKUBOVO NÁMESTIE

299.900,- € 116 m²
verejné 3 nie
Bratislava - Staré Mesto

REI PREMIUM SHOWROOM ŠPITÁLSKA 51 ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3i BYT v centre mesta na Jakubovom námestí, neďaleko OC EUROVEA.

Výmera bytu je 116 m2 a nachádza sa na 4. poschodí historického tehlového bytového domu bez výťahu. Jeho dispozíciu tvorí vstupná časť so vstavanými skriňami, priestrannej, klimatizovanej obývacej izby, oddelenej kuchyne so stolovaním, veľkej spálne, ďalšej spálne, ktorá momentálne slúži ako šatník, kúpeľňa s technickou časťou (s práčkou), priestorovou vaňou a sprchovým kútom, oddelenej toalety a komory slúžiacej ako šatník (pre topánky).

Byt prešiel nákladnou, úplne kompletnou rekonštrukciou, počas ktorej boli použité nadštandardné materiály (napr. koberce, obklady stien, sanita, obklady a dlažby, elektroinštalácia, SDK podhľady s náladovým osvetlením...).

Cena vrátane právneho servisu REI PREMIUM je 299 990 EUR.

Priamo pred domom sa nachádzajú parkovacie miesta (parkovacia karta BPS), park s detským ihriskom a dostatkom zelene na oddych. Okolie ponúka mnoho možností - reštaurácie, bistrá, kaviarne, obchody či služby.

exkluzívne

2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG 9.JPG

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 949 333 999

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri