REI PREMIUM EXCLUSIVE - 4i BYT s BALKÓNOM, Homolva ulica, Dúbravka

144.900,- € 82 m²
verejné 4 áno
Bratislava - Dúbravka

REI PREMIUM SHOWROOM ŠPITÁLSKA 51 ponúka EXKLUZÍVNE na predaj ČIASTOČNE ZREKONŠTRUOVANÝ 4i BYT s BALKÓNOM v ZATEPLENOM BYTOVOM DOME - Homolova ulica, Dúbravka.

Výmera bytu je 82 m2 vrátane balkónu 3,5 m2 a nachádza sa na 2. poschodí zatepleného panelového bytového domu bez výťahu. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou - nová strecha, zateplenie, nová brána, nové okná na spoločných priestoroch, nové stierky a výmaľba spoločnyćh priestorov.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná hala, kúpeľňa, samostatná toaleta, chodba do kuchyne, kuchyňa, obývacia izba priechodná do spálne, balkón a ďalšie dve spálne.

V byte sú nové interiérové dvere, rekonštruovaná kúpeľna a toaleta, plastové okná s interiérovými žalúziami, drevené parkety, nové stierky a maľba. Byt je momentálne v štádiu rekonštrukcie - obhliadky možné.

Odporúčam vidieť. Výborná lokalita s dostatkom zelene, detských ihrísk, výborná občianska vybavenosť a dostupnosť do centra či už MHD, alebo autom.

Cena vrátane servisu REI PREMIUM je 145 000 EUR.

exkluzívne

2.JPG 2_0.JPG 2_1.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 910 501 440

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri