REI PREMIUM EXCLUSIVE - NOVOSTAVBA 4i RD STILO ABSOLUT, POZEMOK 497m2

151.500,- € 86 m²
áno 4 nie
Senec

REI PREMIUM SHOWROOM ŠPITÁLSKA 51 ponúka EXKLUZÍVNE na predaj ABSOLÚTNU NOVOSTAVBU v Chorvátskom Grobe, časť Čierna voda, kúsok od OC Monar.

Rodinný dom sa nachádza na rohovom pozemku o výmere 497 m2 a jeho zastavaná plocha je 101 m2. Úžitková plocha rodinného domu je 86 m2 a dispozične ho tvorí predsieň, dve rovnaké spálne (detské izby, pracovňa....), ďalej samostatná toaleta, komora, kúpeľňa s toaletou, spálňa rodičov a obývacia izba spojená s kuchyňou.

Tento rodinný dom je typ STILO ABSOLUT (apex-a) v štádiu HOLODOM, s kolaudáciou 10/2018. Možnosť dispozičných zmien.

Rodinný dom je postavený z kvalitnej tehly a je zateplený. Kúrenie podlahové (plynový kotol). Napojený na všetky IS. Bez oplotenia pozemku.

Cena rodinného domu so servisom REI PREMIUM je 151 500 EUR.

05/2018 - výkopové práce
10/2018 - kolaudácia RD

exkluzívne

1.JPG Pôdorys.jpg 5_1.JPG 3.JPG 6.JPG 4.JPG

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 910 501 440

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri