REI PREMIUM EXCLUSIVE -TOP PRENÁJOM- 4i BYT s BALKÓNOM, Jakubovo nám.

2.500,- € 120 m²
verejné 4 áno
Bratislava - Staré Mesto

REI PREMIUM ponúka NA PRENÁJOM EXKLUZÍVNY ROHOVÝ 4i BYT s TERASOU v CENTRE MESTA, pri EUROVEA, Jakubovo námestie, Staré Mesto.

Výmera bytu ca 120 m2 s terasou 4m2 a nachádza sa na 3. poschodí historického, tehlového bytového domu bez výťahu.

Byt je po luxusnej kompletnej rekonštrukcii. Jeho dispozíciu tvorí vstupná chodba, dve detské izby, kúpeľňa s toaletou, bidetom a dvomi umývadlami, samostatná druhá toaleta s umývadlom, kuchyňa s jedálenskou časťou a vlastnou komorou, krásna rohová obývacia izba, klimatizovaná spálňa, technická miestnosť s kotlom, práčkou a sušičkou.

V každej miestnosti kvalitný nábytok na mieru, plne vybavená kuchynská linka, všetky spotrebiče MIELE (sklokeramická varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, chladnička, vinotéka).

Na oknách vonkajšie žalúzie.

Byt je zariadený tak, ako vidíte na fotografiách.

Priamo pred domom sa nachádzajú parkovacie miesta, park s detským ihriskom a dostatkom zelene na oddych. Okolie ponúka mnoho možností - reštaurácie, bistrá, kaviarne, obchody či služby.

Cena za prenájom je 2500 EUR + energie ca 300 EUR.


REI PREMIUM offers for rent an AMAZING 3 BEDROOMS APARTMENT with a small terrace in the center of the city, near EUROVEA, Jakubovo namestie, Stare Mesto - Old Town.

The area of ​​the apartment is about 120 m2 with a terrace of 4 m2 and is located on the 3rd floor of a historic, apartment building without a lift.

The apartment is after complete reconstruction. It consists of an entrance hall, two children's rooms, a bathroom with a toilet, a bidet and two washbasins, a separate second toilet with a washbasin, a kitchen with a dining area and its own storage room, a beautiful corner living room, an air-conditioned parents bedroom, a second storage with a washing machine and a dryer.

In each room there is a quality furniture, a fully equipped kitchen, all MIELE appliances (ceramic cooktop, electric oven, microwave, dishwasher, refrigerator, wine refridgerator).

On the windows are exterior blinds.

The apartment is furnished as you can see in the photos.

Directly in front of the house there are parking spaces, park with children's playground and plenty of greenery for relaxation. Surroundings offer many options - restaurants, bistros, cafes, shops or services.

The rental price is 2500 EUR + utilities ca 300EUR.

exkluzívne

1_1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 5_1.JPG 6.JPG 7.JPG

Pre viac informácií, prosím, volajte
0948 963 963

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri