REI PREMIUM EXCLUSIVE - ZARIADENÁ KAVIAREŇ ZUCKERMANDEL

20,- €/m2/mes. 88.88 m²
- - nie
Bratislava - Staré Mesto

REI PREMIUM EXCLUSIVE - ZARIADENÁ KAVIAREŇ v objekte ZUCKERMANDEL.

Výmera 88,88 m2 a nachádza sa priamo pri vstupe do administratívy, hneď na rohu budovy s vlastným vstupom zo Žižkovej ulice.

Kaviareň je kompletne zariadená všetkými gastro spotrebičmi, v podstate pripravená na novú prevádzku.

Požadovaná cena nájmu je 20 EUR/m2/mesačne bez DPH, plus paušál za služby vo výške 6,6 EUR/m2/ mesačne bez DPH.

Kaviareň však nie je podmienkou využitia! Je vhodný aj ako predajňa, CK, salón atď. Kaviareň je výhodou z hľadiska ďalších investícií, ktoré ušetríme nakoľko sa prenajíma

komplet so špičkovým vybavením /zariadením v cene v prípade záujmu, či už značkový kávostroj, chladiace zariadenia, atď.

Viac informácií Mária Dovalová 0949 333 999

exkluzívne

IMG_1685.jpg IMG_1677.jpg IMG_1682.jpg IMG_1684.jpg IMG_1676.jpg IMG_1680.jpg IMG_1703.jpg IMG_1704.jpg

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 949 333 999

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri