REI PREMIUM - OBCHODNÝ PRIESTOR 290m2 PANORAMA CITY

Cena v RK 290 m²
vnútorné - nie
Bratislava - Staré Mesto

REI PREMIUM ponúka na prenájom OBCHODNÝ PRIESTOR v PANORAMA CITY, orientovaný na Landererovu ulicu.

Výmera priestoru je presne 283 m2 a skladá sa zo samostatnej veľkej predajnej časti a zázemia (pôvodne kuchynka, toalety, šatňa, kancelária). Viete si však veľkosť a pomer týchto častí prispôsobiť podľa potreby. Panorama sa nachádza v tesnej blízkosti Eurovei, či Sky parku. Umiestnenie tohto obchodného priestoru zaručuje vyššiu visibilitu, vysoká fluktuácia aút, či chodcov. Možnosť parkovania v garáži hneď vedľa.
Priestor je vhodný na akýkoľvek typ prevádzky.
Cena je 19 euro/ m2.( dohoda možná) +dph, ak ste platca dph,
+826 + dph zálohové platby ( kúrenie, klimatizovanie, security, voda, atď.)
+ elektrická energia


Viac informácií

Mária Dovalová 0949 333 999

IMG_1705.jpg IMG_1719.jpg IMG_1710.jpg IMG_1724.jpg 1 2

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 949 333 999

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri