REI PREMIUM - VEĽMI PEKNÝ 3i BYT s 2 BALKÓNMI, Narcisová - Ružinov

183.000,- € 60.5 m²
verejné 3 áno
Bratislava - Ružinov

REI PREMIUM ponúka na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt s dvomi balkónmi, Bratislava Ružinov, Narcisová ul., 65 m2, 183 000,-€.

Úžitková plocha bytu 60,50m2, balkón 1,5 m2, loggia 3 m2. Byt sa nachádza na 8/9 poschodí. Kedže sa nachádza na predposlednom poschodí, má krásny výhľad. Je slnečný, s orientáciou na západ.

Dispozícia bytu - byt pozostáva z 3 obytných miestností, kuchyne, chodby, WC a kúpelne. Zo vstupnej chodby sa dostaneme do malej spálne, WC, kúpeľne, obývacej miestnosti. Z obývacej izby ďalej do kuchyne ( balkón) a hlavnej spálne (loggia). Dom je zateplený. Od roku 2015 má novú strechu. V dome bol taktiež nedávno menený výťah, (väčší ako iné v okolí - nosnosť 7 osôb, dĺžka,160cm).

Lokalita Ružinova je už dlho vyhľadávanou časťou Bratislavy. Ponúka plnú občiansku vybavenosť a veľa zelene. Z bytu je všetko na dosah parky, pošta, potraviny, detské ihriská, reštaurácie, či banky.

Cena vrátane servisu REI PREMIUM je 183 000 EUR. Voľný ihneď.

2.JPG 3.JPG 4.JPG 6.JPG 7.JPG 9.JPG 10.JPG 11.JPG

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 949 333 999

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri