REZERVOVANÉ - 3i BYT s BALKÓNOM v blízkosti Líščieho údolia, Karlova V

179.990,- € 71 m²
verejné 3 áno
Bratislava - Karlova Ves

REI PREMIUM ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ideálny byt pre toho, kto chce rekonštruovať a získať tak svoj vysnívaný byt.

Tento 3 izbový byt na 6. poschodí z 12 v zateplenom bytovom dome na Púpavovej ulici v Karlovej Vsi, po kompletnej rekonštrukcii s novými výťahmi a novou bránou dispozične pozostáva z chodby (7,8m2) s veľkou vstavanou skriňou, obývacej izby (17,7m2), kuchyne (8,9m2), komory (4,3m2), balkónu (ca 5m2), dvoch spální (jedna 11,9m2 druhá 10,8m2), kúpeľne (2,7m2), samostatnej toalety (1m2). Celková podlahová plocha bytu je 66,21m2 + 5m2 balkón. K bytu prislúcha aj pivnica.

Byt je v pôvodnom stave (okrem okien, ktoré sú plastové) a je teda vhodný na úplne kompletnú rekonštrukciu vrátane stierok a malieb.

Orientácia bytu VÝCHOD.

Byt je okamžite k dispozícii pre nového vlastníka. LV bez tiarch.

Vynikajúca lokalita s dostatkom zelene, detských či športových ihrísk, v absolútnom dotyku s prírodou a vynikajúcou občianskou vybavenosťou, či prístupom do centra mesta alebo mestský obchvat.

Cena vrátane servisu REI PREMIUM je 179 990 EUR.


Viac info Eugen Krajčovič 0905 868 868

exkluzívne

14.JPG Pôdorys REI PREMIUM.jpg 12.JPG 13.JPG 1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 905 868 868

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri