REZERVOVANÉ - REI PREMIUM - 2i BYT s BALKÓNOM, Jungmannova ulica

119.990,- € 53.5 m²
verejné 2 áno
Bratislava - Petržalka

REI PREMIUM ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2i byt s balkónom na Jungmannovej ulici na začiatku Petržalky.


Byt sa nachádza na 8. poschodí bytového domu s dvomi výťahmi.
Dispozíciu bytu tvorí vstupná chodba s dvomi vstavanými skriňami, obývacia izba, menšia samostatná kuchyňa, zasklená lodžia, spálňa, kúpeľňa s toaletou.
K bytu prislúcha pivnica na poschodí pri byte.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou - plastové okná v kuchyni a v kúpeľni, plávajúce podlahy, kúpeľňa s toaletou po rekonštrukcii.

Bytový dom je po rekonštrukcii - zateplenie, nová strecha, rekonštruované výťahy, nové stúpačky, nové brány - vstup na DEK.

Vynikajúca lokalita pri Starom moste, iba na skok do centra, zástavka električky pri dome. Veľké parkoviská pri dome.Cena vrátane servisu REI PREMIUM je 119 990 EUR.

exkluzívne

2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG 8_1.JPG

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 915 998 442

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri