BÝVANIE AKO V RODINNOM DOME - 3i BYT s TERASOU, ZÁHRADOU A PARKOVANÍM

199.990,- € 66 m²
áno 3 áno
Dunajská Streda

REI PREMIUM ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ VEĽMI PEKNÝ, ZARIADENÝ 3i BYT s PARKOVANÍM, TAKMER AKO V RODINNOM DOME - Bazalková ulica, Hviezdoslavov.

Výmera bytu je 66m2 a nachádza sa v dome s ďalšími 3 bytmi - kolaudácia 2017. Výhodou bytu je 211 m2 veľká záhrada s vlastným parkovaním pre dve vozidlá priamo pri vstupe do bytu - za elektrickou vjazdovou bránou na diaľkové ovládanie. Orientácia bytu a záhrady - juhozápad.

Dispozíciu tvorí vstupná časť s nábytkom na mieru, ktorá plynule prechádza do dennej časti - obývacej izby spojenej s kuchyňou a vstupom na prekrytú vydláždenú terasu so sedením. V chodbe je ďalej kúpeľňa s vaňou, umývadlom a miestom pre práčku a vlastný kotol. Toaleta je oddelená a má umývadlo. Nočnú časť tvorí spálňa rodičov s veľkou vstavanou skriňou na mieru s posuvnými dverami a detská izba.

V záhrade sa nachádza prekryté sedenie (prístup z obývacej izby/kuchyne), záhradný domček s dostatkom úložného priestoru, upravený trávnik. Za rohom vydláždené parkovacie miesta.

Kúrenie podlahové s termostatom v každej miestnosti a možnosťou nastavenia teploty individuálne (aj v kúpeľni).

Byt sa predáva kompletne zariadený. Výhodou v letných mesiacoch je klimatizácia.

Nízke mesačné náklady - pre 3 člennú rodinu ca 120 EUR.

Internet a televízia prostredníctvom optiky.

Cena vrátame servisu REI PREMIUM je 199 990 EUR.

Viac informácií Eugen Krajčovič +421 905 868 8682.JPG 3.JPG 4.JPG 4_1.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG 9.JPG

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 905 868 868

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, ČLEN ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PôSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM UŽ VIAC AKO 10 ROKOV PONÚKA SVOJIM KLIENTOM NADŠTANDARDNÉ SLUŽBYV OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VäČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV, ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE.