Ponúkame obchodný priestor, Gorkeho, 83m2, nova cena 270 000,- €

270.000,- € -
- 2 nie
Bratislava - Staré Mesto

EXLUZÍVNE ponúkame na predaj obchodný priestor o rozlohe 83m2 v centre mesta na Gorkého ulici. Obchodný priestor je orientovaný do ulice s veľkým výkladom. V minulosti bol využivaný celý ako predajňa, neskôr salón krásy s kaviarňou. Posledný nájomca priestor predelil a využíval ho aj na bývanie. Z domu je aj samostatný vchod. Dá sa to všetko využívať spolu, ale aj oddeliť úplne a priestor tak využívať dvojúčelovo. Je predovšetkým výhodný ako INVESTÍCIA! Naša kancelária vám nasledne môže poskytnuť služby, spojené s výberom vhodné nájomcu.

exkluzívne

Pre viac informácií, prosím, volajte
0948 963 963

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, ČLEN ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PôSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM UŽ VIAC AKO 10 ROKOV PONÚKA SVOJIM KLIENTOM NADŠTANDARDNÉ SLUŽBYV OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VäČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV, ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE.