REI PREMIUM EXCLUSIVE - POZEMOK 1050m2 s RD, Hlboká ulica, Staré Mesto

Cena v RK 170 m²
áno 4 áno
Bratislava - Staré Mesto

REI PREMIUM EXCLUSIVE ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť priamo pri Kalvárii.

Pozemok sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Horského parku - Kalvária o rozlohe 1050m2, z toho zastávaná plocha 150m2. Nie je rovinatý, približne 60% mierna rovina a 40 % spádovity terén.

Rodinný dom navrhol jeden z najvýznamnejších architektov svojej doby Ing.arch. Štefan Svitko. Jeho najznámejšie dielo je budova Slovenského rozhlasu. Je jediná na svete svojho druhu, dve opačné pyramídy sú svetovou raritou.Ďalej navrhol Hotel Bôrik, Sídlisko Februárka či Pentagon.

Rodinný dom bol projektovaný v roku 1962.
Pozemok na ktorom sa nachádza prináša pokoj a pocit ozajstného kľudu, aj keď ste v centre mesta.
Dom si vyžaduje kompletnú rekonštrukciu plus vzhľadom na veľkosť pozemku aj možnú prístavbu, či nadstavbu, eventuálne oboje.
Má iba dvoch susedov, viacmenej zozadu. Pred vami a z jednej z bočných strán nie je žiaden sused.
Divokosť a hustota rastúcich stromov a kríkov priamo na pozemku vám dáva ozajstný pocit lesa.

Cena na vyžiadanie v RK.

Viac informácií Mária Dovalová 0949 333 999Pre viac informácií, prosím, volajte
0948 963 963

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, ČLEN ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PôSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM UŽ VIAC AKO 10 ROKOV PONÚKA SVOJIM KLIENTOM NADŠTANDARDNÉ SLUŽBYV OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VäČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV, ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE.