REI PREMIUM - NÁDHERNÝ 2i BYT S 2 BALKÓNMI A ATMOSFÉROU STARÉHO MESTA

650,- € 90 m²
- 2 áno
Bratislava - Staré Mesto

Ponúkame na prenájom NÁDHERNÝ 2i MEZONET S BALKÓNMI A ATMOSFÉROU STARÉHO MESTA NA BAŠTOVEJ ULICI PRIAMO PRI MICHALSKEJ BRÁNE.

Výmera bytu je 90 m2 + dva balkóny (2,5 m2 a 3 m2) a nachádza sa v historickej budove na 3. poschodí bez výťahu. Dispozíciu bytu tvorí vstupné podlažie s otvoreniu obývacou izbou, kuchyňou a jedálňou, technickou miestnosťou - komorou a samostatnou toaletou. Poschodie - priestranná spálňa, kúpeľňa, oddelená toaleta, šatník a dva balkóny. Obidva balkóny sú ako stvorené na vychutnanie si rannej kávy s nádychom starého mesta. Z jedného balkónu je veľmi pekný výhľad na Bratislavský hrad.

Byt je po kompletnej, modernej rekonštrukcii. Samozrejmosťou sú bezpečnostné dvere, kvalitné eurookná, náladové podsvietenie s viacerými možnosťami ovládania, klimatizácia.

Byt je vhodný pre náročného klienta.

Voľný od septembra 2023

Cena za prenájom je 650 EUR + 170 EUR energie.

exkluzívne

3_1.JPG 2.JPG 20220426_155022.jpg 6.JPG 8.JPG 9.JPG 7.JPG 10.JPG

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 949 333 999

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, ČLEN ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PôSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM UŽ VIAC AKO 10 ROKOV PONÚKA SVOJIM KLIENTOM NADŠTANDARDNÉ SLUŽBYV OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VäČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV, ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE.