NEW! EXKLUZÍVNE na predaj 4 iz.byt, Bratislava, Živnostenská ul. 138m

Cena v RK 138 m²
verejné 4 áno
Bratislava - Staré Mesto

NOVINKA! VIKENDOVA ZLAVA 20 000! Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt v centre mesta na Kollárovom námestí ( Živnostenská ulica ) Rozloha 138m2 z toho 3,5 m2 lodžia. K bytu prislúcha aj veľká pivnica. Cena bytu je 599 000,-€
Byt sa nachádza v známej budove Živnostenského domu. Tento dom navrhoval v tej dobe veľmi známy architekt Klement Shillinger, ktorý navrhol mnoho známych Bratislavských budov ako napríklad Lekárska fakulta UK, AVION, Lafranconi a mnoho iných. Jeho architektonický štýl charakterizovala monumentálnosť a farebnosť, ornamentika a plastickosť s príklonom ku konštruktivizmu a k výrazným a čistým funkcionalistickým formám.
https://sk.m.wikipedia.org/wiki/Klement_%C5%A0ilinger

Budova je udržiavaná, zrekonštruovaná vrátane pivníc. Konštrukcia domu je železo betón, čo nám zaručuje vysokú odolnosť.
Byt je veľmi dobre riešený. Izby MÔŽU aj NEMUSIA byť priechodné. Naskytá sa možnosť byt celkom otvoriť. Viď pôdorys. Možnosť zriadenia krbu/krbov.
Vlastné kúrenie ( Boderus ). Klimatizácia je samozrejmosťou. 2x WC, jedno samostatné.
Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2009. .
Výhľady: 3 izby smer Kollarovo námestie, kuchyňa, lodžia do vnutrobloku ( smer Vysoká), spálňa Živnostenská ulica.
Ďalšou výhodou sú nízke náklady na prevádzku!
Strecha sa využíva ako veľká terasa, na ktorú je už schválený projekt zelenej strechy, ktorá bude prepojená so Živnostenským domom 1( Nová scéna ) a vznikne tym naozaj veľká oáza v centre mesta. Iba pre obyvateľov domu.
Kompletná občianska vybavenosť. Na dosah zastávky električiek, trolejbusov, autobusov, obchody, banky, reštaurácie, fitnes, prosto centrum mesta.

exkluzívne

3.jpg Pôdorys 6.jpg 4.jpg 7.jpg 8.jpg 11.jpg 14.jpg

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 949 333 999

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri