Predaj pozemok s domom, Hlboká ul.,Bratislava, 1050m2, 2mil.

2.000.000,- € 170 m²
áno 4 áno
Bratislava - Staré Mesto

Ponúkame exkluzívne na predaj výnimočnú nehnuteľnosť. Pozemok sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Horského parku- Kalvária o rozlohe 1050m2, z toho zastávaná plocha 150m2. Nie je rovinatý, približne 60% mierna rovina a 40 % spadovity terén. Rodinný dom navrhol jeden z najvýznamnejších architektov svojej doby Ing.arch. Štefan Svitko. Najznámejšie dielo je budova slovenského rozhlasu. Je jediná na svete svojho druhu, dve opačne pyramídy sú svetovou raritou.
Ďalej navrhol Hotel Bôrik; Sídlisko Februárka či Pentagon.
Tento dom sa projektoval v roku 1962.
Pozemok na ktorom sa nachádza prináša pokoj a pocit ozajstného kľudu, aj keď ste v centre mesta.
Dom si vyžaduje kompletnú rekonštrukciu plus vzhľadom na veľkosť pozemku aj možnú prístavbu, či nadstavbu, eventuálne oboje.
Ma iba dvoch susedov, viacmenej zo zadu. Pred vami a z jednej z bočných strán nie je žiaden sused.
Divokosť a hustota rastúcich stromov a krikov priamo na pozemku vám dáva ozajstný pocit lesa.
Predbežná cena 2 000 000,-€

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 949 333 999

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri