PRENAJATÉ - DIZAJNOVÝ 2i BYT s PARKOVANÍM v NOVOSTAVBE

490,- € 50 m²
áno 2 áno
Bratislava - Petržalka

Ponúkame na prenájom DIZAJNOVÝ 2i BYT v NOVOSTAVBE z ROKU 2014 - Nový Háj, Starohájska ulica, Petržalka.

Výmera bytu je 50 m2 vrátane balkóna (ca 2,5 m2) a nachádza sa na 2. poschodí tejto dizajnovej novostavby s pekným výhľadom na zeleň a na dostihovú dráhu.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná časť prepojená s obývacou izbou a kuchyňou, kúpeľňa spojená s toaletou, spálňa a šatník.

V byte boli použité iba nadštandardné materiály (podlahy, obklady a dlažby, tapety, textílie, nábytok...).

Všetok nábytok je vyhotovený na mieru - šatník vo vstupnej časti s práčkou SAMSUNG, talianska dizajnová kuchynská linka s LED osvetlením so vstavanými spotrebičmi BOSCH, taliansky nábytok v obývacej izbe doplnený dizajnovými solitérmi, v obývacej izbe a spálni na stene LED TV LG, na strope dizajnové svietidlá.

Na oknách sú látkové roletky na mieru (v spálni nepriesvitné, nepriehľadné, v obývacej izbe priesvitné, nepriehľadné), so záclonami a závesmi.

Súčasťou ceny je komplet vybavenie, ktoré sa nachádza v byte (viď. fotografie), vrátane nábytku, závesov, elektrospotrebičov (2x LED TV), lampy...

Byt je vhodný pre náročného klienta. Malé domáce zviera povolené.

Cena 490EUR + energie 160EUR,vrátane internetu, televízie.
V prípade záujmu o garážové státie + 30EUR.

Voľný ihneď.

exkluzívne

2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG 9.JPG

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 918 191 193

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri