Prenájom 2iz byt, Bratislava centrum, Heyduková,.590,-€ vrátene energi

580,- € -
- 2 áno
Bratislava - Staré Mesto

Ponúkame na prenájom pekný, slnečný 2 izbový byt v úplnom centre Bratislavy. Rozloha bytu je 50m2 vrátene balkónika 1m2. Cena vrátane energií aj internetu je 590,€. Dispozícia : skladá sa z dvoch väčších miestností-kuchyňa s obývacou časťou a spalňa, kúpelňa, samostatné WC. Byt je orientovaný do vnútrobloku, čo nám zaručuje úplne ticho, napriek tomu, že sa nachádza v úplnom centre. Samotná ulica Heyduková je tichá v tesnej blízkosti pešej zóny. Kompletná občiasnká vybavenosť. Na pešo do fitnes centra, parku, banky, pošty, kina, divadla, obchodov, reštaurácií, či baru. Byt je vhodný pre mladého človeka, jednu, či dve osoby. Nachádza sa na 4 poschodí bez výťahu.

IMG_8996.JPG IMG_8997.JPG IMG_8994.JPG IMG_9002.JPG IMG_9003.JPG IMG_9004.JPG IMG_9005.JPG IMG_9006.JPG

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 949 333 999

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri