Prenájom 3 iz byt, Suchá ul.,Bratislava III, 95m2, 750,-€ vrátane ener

750,- € 95 m²
vnútorné 3 nie
Bratislava - Nové Mesto

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v dvojposchodovom rodinnom dome v tichej časti Bratislava- Koliba. Rozloha bytu je 95m2, vonkajšej záhrady cca 45m2. Nachádza sa na Suchej ulici( iba rodinné domy) cena vrátane energií a dvoch parkovacích miest je iba 750,- €. Byt pozostáva z veľkej haly z ktorej sa dostaneme do každej z miestností( nepriechodné). Z ľavej strany kúpeľňa, dve spálne, obývačka časť spojená, do určitej miery oddelená kuchyňa, komora, odkladací priestor, samostatné WC, šatník. Pred celým bytom je veľká záhrada, pôsobiaca ako veľká terasa s novým trávnikom. K bytu sú v cene dve parkovacie miesta.
Byt ponuka hlavne pocit rodinného bývania, ticho, pokoj, všade naokolo les a príroda.
Je vhodný pre pár, ale aj jednotlivca, či menšiu rodinu. Cena 750,-€ zahŕňa energie, parkovanie, nie internet. To si zabezpečuje nájomca sám. v prípade troch osôb je cena mesačného nájmu 790,- €.

IMG_8592.JPG IMG_8594.JPG IMG_8597.JPG IMG_8590.JPG IMG_8600.JPG IMG_8598.JPG IMG_8599.JPG IMG_8602.JPG

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 949 333 999

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri