Prenájom, obchod/gastro priestory, Bratislava I, Michalská ul. 363 m2

0,- € 360 m²
- - nie
Bratislava - Staré Mesto

Ponúkame na prenájom priestory o veľkosti 363 m2 v lukratívnej časti Bratislavy na rohu Michalskej ulice a Hurbanovoho námestia v budove Alizé. Je vhodný nielen na gastro prevádzku rôzneho druhu, ale aj obchod, galériu, salón a mnoho iných. Tento priestor ma vysokú visibilitu s výkladmi po celom obvode na začiatku pešej zóny. Vysoká fluktuácia ľudí počas dňa aj noci. Je to open space, ktorý si viete prispôsobiť účelu prenájmu. Pod týmto priestorom sa nachádza aj nočný bar/klub o rozlohe 413 m2, ktorý sa dá prepojiť. Nie je to podmienka! Iba výhoda v prípade záujmu. Nájomné je predmetom dohody. Náklady, resp. zálohové platby za energie sú približne vo výške 2 500,- eúr +dph.

Screenshot_20220127-195820_Gmail.jpg

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 949 333 999

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri