Prenájom obchodný priestor s výkladmi - Gorkého ulica centrum - 85m2

1.500,- € 84 m²
- - nie
Bratislava - Staré Mesto

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na Gorkého ulici. Obchod má rozlohu 84 m2.

Obchod sa nachádza v úplnom centre mesta a má výklady po celej dĺžke predajne. Nachádza sa v novostavbe s kanceláriami, v prechode z Laurinckej na Gorkého ulicu. Začína pešiu zónu čo je veľká výhoda, lebo aj Vy či Vaši klienti môžu prísť autom.

V tomto prechode sa nachádza viacero prevádzok, ako napr. lekáreň, reštaurácia atď. V budove a v celom okolí sa nachádza veľa firiem. Tento priestor je vhodný aj ako kaderníctvo, pobočka banky, či realitná, alebo cestovná kancelária a veľa iných.

Cena je 1 500,- € plus DPH.( ak nie ste platca DPH, tak DPHneplatite).

Fixne náklady sú 150,- € plus DPHa zálohove platby vo vyske 68,-€ plus DPH. Ak máte záujem neváhajte zavolať, bude rýchlo obsadený.

Viac informácií Mária Dovalová 0949 333 999

Súbor_000 (8).jpeg Súbor_001 (3).jpeg Súbor_003 (1).jpeg Súbor_007.jpeg Súbor_005.jpeg Súbor_006.jpeg

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 949 333 999

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri