REI PREMIUM - 1i BYT so spacím kútom, BALKÓNOM a PARKOVANÍM - Slávičie

650,- € 55 m²
áno 1 áno
Bratislava - Staré Mesto

REI PREMIUM ponúka na prenájom krásny, slnečný, kompletne zariadený byt o rozlohe 50 m2 + balkón (5 m2) s vlastným parkovacím státím pred domom.

Byt sa nachádza na 4. poschodí (4/5) obytného domu s výťahom. Pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne spojenej s obývacou izbou, prepojenej so spálňou, čím vzniká veľký obytný priestor s výstupom na balkón. Byt má kúpeľňu s vaňou a práčkou a samostatné WC.
Kuchyňa je vybavená chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu, indukčnou doskou a digestorom, v obývačke je TV a HiFi systém.
Byt je slnečný, orientovaný na juh, vybavený klimatizáciou a so žalúziami a sieťkami na oknách.

Cena vrátane energií a parkovacieho miesta je 650 EUR.

IMG_3309.JPG IMG_3310.JPG IMG_3320.JPG IMG_3313.JPG IMG_3315.JPG IMG_3312.JPG IMG_3316.JPG IMG_3317.JPG

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 918 191 193

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri