REI PREMIUM - 2i BYT pri Istropolise, kompletná rekonštrukcia

600,- € 40 m²
verejné - nie
Bratislava - Nové Mesto

Ponúkame na prenájom KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 2i byt na Vajnorskej ulici pri Istropolise.

Byt sa nachádza na 4. poschodí s výťahom. Prístup do bytu je cez krásny pavlačový balkón. V byte ešte nikto po rekonštrukcii nebýval - vybavenie komplet nové.

Dispozíciu tvorí vstupná časť, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatná toaleta.
Kuchyňa kompletne vybavená spotrebičmi (vrátane práčky a umývačky riadu), všetko úplne nové.

Cena vrátane energií 600 EUR/mesiac.

Viac informácií Ing. Xénia Lukačovičová 0915 998 442

2.jpg 3.jpg

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 915 998 442

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri