REI PREMIUM EXCLUSIVE - 2i byt GUTHAUS s parkovaním, Račianska ulica

700,- € 59 m²
vnútorné 2 áno
Bratislava - Nové Mesto

REI PREMIUM ponúka EXKLUZÍVNE na prenájom 2i byt s balkónom (10m2) v novostavbe GUTHAUS na Račianskej ulici v skvelej dostupnosti do centra mesta.

Výmera bytu je 59m2 vrátane balkóna (10m2) a nachádza sa na 10.poschodí z 18 s výhľadom smerom na zelenú strechu objektu. Dispozíciu bytu tvorí vstupná časť, obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou (chladnička s mrazničkou, elektrická rúra, umývačka riadu, práčka...), priestranná spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou a 10 m2 veľký balkón prístupný z oboch izieb.

Projekt Guthaus je vyhotovený vo vysokom štandarde, samozrejmosťou sú hliníkové okná s izolačnými trojsklami, na oknách sú vonkajšie elektricky ovládané žalúzie na DO, podlahové kúreni, či chladené stropy.

Súčasťou objektu je aj 24h strážna služba a recepcia, miestnosť pre parkovanie bicyklov, miestnosť pre umývanie psov, spoločenská miestnosť a práčovňa, altánok s posedením, športové ihrisko a detské ihrisko.


K bytu patrí aj garážové státie v suteréne objektu.

Cena za prenájom je 700 EUR + 150 EUR energie

exkluzívne

2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG 9.JPG

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 905 868 868

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri