REI PREMIUM EXCLUSIVE - 2i byt so záhradou - Palisády

299.990,- € 78 m²
áno 2 áno
Bratislava - Staré Mesto

REI PREMIUM ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 2i byt s terasou a záhradou vo vyhľadávanej lokalite - Palisády, Holubyho ulica.

Výmera bytu je 78m2 vrátane pivnice (ca 8m2) a nachádza sa na prízemí trojpodlažného bytového domu z roku 1935 so štyrmi bytmi. Keďže je dom vo svahu, prízemie, na ktorom sa byt nachádza je vzhľadom k ulici vo výške jedného podlažia a okná sú iba do privátnej záhrady. Byt má vlastný vstup.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná chodba s odkladacím priestorom, obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, spálňa a kúpeľňa s toaletou. K bytu prislúchajú aj dva skladovacie priestory vedľa bytu (spolu 16m2), ktoré je možné pričleniť k bytu a zväčšiť si tak podlahovú plochu bytu prípadne počet izieb (po úpravách).

Z bytu je prístup zo všetkých izieb do privátnej záhrady, kde je možnosť umiestniť sedenie, či sezónny bazén. V záhrade je napojenie na vodu.

Obývacia izba a kuchyňa orientácia juhovýchod a spálňa a kúpeľňa juhozápad.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2015 - plastové okná (v izbách s elektrickými vonkajšími roletami na diaľkové ovládanie), nové podlahy, kuchynská linka so spotrebičmi, podlahové kúrenie v celom byte s vlastným kotlom...

Veľmi nízke mesačné náklady - iba 110 EUR komplet.

K bytu prislúcha garáž pre jedno auto o rozlohe 19m2 priamo v dome. Parkovanie je možné aj pred bytovým domom.

Veľmi kľudná a bezpečná lokalita, v okolí rodinné a bytové domy s malým počtom bytov a ambasády.

Cena vrátane servisu REI PREMIUM je 299 990 EUR + 30 000 EUR garáž.

Viac informácií Eugen Krajčovič +421 905 868 868

2.JPG 2_1.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 905 868 868

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri