REI PREMIUM EXCLUSIVE - 4i BUNGALOV - Slnečné jazerá

189.900,- € 86 m²
áno 4 áno
Senec

REI PREMIUM ponúka EXKLUZÍVNE na predaj NOVOSTAVBU rodinného domu - projekt Stilo Absolut 4i bungalov.

Rodinný dom so zastavanou plochou 101 m2 a úžitkovou 86 m2 stojí na oplotenom pozemku o rozlohe 560 m2. Jeho dispozíciu tvorí vstupná chodba, obývacia izba s kuchyňou (predpríprava na krb), tri spálne (jedna s výstupom do záhrady na terasu), kúpeľňa s toaletou. V podkroví menší odkladací priestor.

Na pozemku sú hotové spevnené plochy - zámková dlažba na terase a parkovanie pre dve vozidlá na pozemku. Vstup je cez posuvnú bránu a bránku. Plot tvárnicový ca 1,8m vysoký.

Možnosť dokončenia do štandardu - na kľúč.

Inžinierske siete - elektrina, verejná kanalizácia, vlastná studňa.

Rodinný dom je zapísaný na liste vlastníctva ako rekreačná chata so súpisným číslo.

Cena vrátane servisu REI PREMIUM je 189 900 EUR.

exkluzívne

2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG 9.JPG

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 918 191 193

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri