REI PREMIUM EXCLUSIVE - 4i BYT s BALKÓNMI a DVOJGARÁŽOU, Košická ulica

1.050,- € 147 m²
vlastné vyhradené 4 áno
Bratislava - Nové Mesto

REI PREMIUM ponúka EXKLUZÍVNE na prenájom priestranný 4i MEZONET v STARŠEJ NOVOSTAVBE na rohu Košickej a Miletičovej ulici.

Výmera bytu je 147 m2 vrátane dvoch balkónov (každý po ca 5m2). Nachádza sa na 8. poschodí z 8, bytového domu s recepciou a SBS. Na poschodí iba 2 byty - ste takmer bez susedov, keďže sa jedná o byt na rohu.

Dispozíciu tvorí vstupná hala so schodiskom, priestranná plne vybavená kuchyňa, obývacia izba, pracovňa, balkón, toaleta s umývadlom. Na poschodí dve priestranné spálne, jedna s balkónom, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a toaletou.

Byt je plne zariadený, KLIMATIZOVANÝ a ponúka mnoho úložného priestoru. Prípadné dozariadenie je na dohode.

K bytu je možné si prenajať vlastnú uzatvárateľnú dvojgaráž v suteréne domu.

Vlastné parkovanie pre návštevy za rampou.

Voľný ihneď.

Cena za prenájom 1050 EUR vrátane energií,
parkovanie 60 EUR/auto - 120 EUR/ dve autá.

exkluzívne

2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 915 998 442

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri