REI PREMIUM EXCLUSIVE - LUXUSNÝ BYT V ŠTÝLE ART DECO - PALISÁDY SK/EN

Cena v RK 110 m²
áno 3 áno
Bratislava - Staré Mesto

REI PREMIUM ponúka na predaj EXKLUZÍVNY 3i BYT s BALKÓNOM v ŠTÝLE ART DECO na Palisádach v mestskej vile.

Dispozíciu tohto 110 m2 veľkého bytu tvorí vstupná hala, šatník, obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa so samostatne stojacou vaňou a sprchovým kútom, komora, samostatná toaleta, spálňa so šatníkom a spálňa s balkónom.

Byt prešiel v roku 2019 úplne kompletnou rekonštrukciou pod vedením architekta. Všetok nábytok je exkluzívny a na mieru, vytvorený iba pre tento byt. Nechýbajú poctivé drevené parkety, hodvábne tapety, zlaté armatúry či klimatizácia.

Neuveriteľná atmosféra iba pre náročného klienta. V byte nikto nikdy nebýval.

Samozrejmosťou je pivnica o výmere 18m2.

Viac informácií Vám radi poskytneme v RK.

Informujte sa na 0918 191 193

1_1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 918 191 193

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri