REI PREMIUM EXCLUSIVE - NEBYTOVÝ PRIESTOR VHODNÝ NA OBCHOD AJ OFFICE

2.200,- €/m2 220.5 m²
verejné - nie
Bratislava - Staré Mesto

REI PREMIUM ponúka EXKLUZÍVNE na predaj NEBYTOVÉ PRIESTORY vhodné na obchod, alebo kancelárie na Medenej ulici v Starom Meste.

Výmera priestoru je 204 m2 + 16,5 m2 = 220,5 m2 a nachádza sa na prízemí bytového domu s výkladmi do ulice a s vlastným vstupom priamo z Medenej.

Priestor je členitý, dá sa dobre využiť ako kadernícky salón, predajňa so zázemím, fitness atď.

Odporúčam vidieť!

Cena 2200 EUR/m2
a pri rýchlom jednaní možná zaujímavá zľava.

2.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.jpg 9.png

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 949 333 999

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri