REI PREMIUM EXCLUSIVE - VÝROBNÁ / SKLADOVÁ HALA NA MIERU, pri D4

Cena v RK 2800 m²
áno - nie
Bratislava - Vrakuňa

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - LOGISTICKÝ PARK NA MIERU PODĽA VAŠICH POŽIADAVIEK

Ponúkame na prenájom halu, zast. plocha ca 2800 m2, ktorá bude vyhotovená presne podľa požiadaviek nájomcu. K dispozícii sú 4 pozemky o výmerách ca 4700m2. Možnosť vybudovania jednej až štyroch hál. Parkovanie na pozemku. Pozemok je v tesnej blízkosti napojenia na diaľnicu D4 (medzi Vrakuňou a Mostom pri Bratislave), v kat.území Most pri Bratislave.

Viac informácií telefonicky
Eugen Krajčovič +421 905 868 868

exkluzívne

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 905 868 868

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri