REI PREMIUM: krásny 4iz byt s terasou- Fialkové údolie

0,- € 120 m²
verejné 4 áno
Bratislava - Staré Mesto

Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt s veľkou terasou a nádherným výhladom na Bratislavu v diplomatickej štvrti Fialkové údolie. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Dispozícia bytu: priestranná obývacia časť spojená s veľkým kuchynským kútom so vstupom na terasu. Samostatné 3 spáľne.

-drevenné podlahy,
-nová kuchynská linka,
-nová kúpeľňa,
-samostná toaleta,
-podlahové kúrenie,
-nová izolácia terasy,

Celkova rozloha bytu je 120 m2 + terasa ma 80 m2. Parkovanie verejné-možnosť prenajať garáž. K bytu prislúcha aj pivničná kôbka.

Viac informáciíí Vám radi poskytneme v RK.

IMG_7312.JPG IMG_7313.JPG IMG_7315.JPG IMG_7316.JPG IMG_7317.JPG IMG_7319.JPG IMG_7321.JPG IMG_7323.JPG

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 915 998 442

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri