REI PREMIUM -prenájom 2,5 iz bytu Staré Mesto

800,- € -
- 2 áno
Bratislava - Staré Mesto

Ponúkame na prenájom priestranný 2,5 izbový byt v Starom Meste na Bezručovej ulici. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou,nachádza sa na 4 poschodí s výťahom.
Rozloha bytu je 90 m2. Byt ma 2 balkony. Jeden je otočený do dvora a druhý do ulice.
Dispozícia bytu: kuchyňa, 2 izby, veľká vstupná chodba, priestranná kúpeľňa a samostatné WC.
Kuchyňa je vybavená novou kuchynskou linkou so spotrebičmi: elektrická varná doska,umývačka riadu, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou.
Kúpeľňa je taktiež po rekonštrukcií. Vo vstupnej chodba je k dispozícií veľká vstavaná skriňa. Po celom byte sú plastové okná.
Byt sa nachádza vo výbornej lokalite Starého Mesta a je vhodný pre ľudí ktorí obľubujú rušné centrum mesta. V blízkosti bytu je nákupné centrum Eurovea s množstvom obchodov, kaviarní a taktiež poskytuje aj kultúrne vyžitie.
Cena je 800 Eur vrátane energií.
V byte sú prípojky UPC a Orange. Zmluvu s dodávateľom si zriaďuje nájomca sám.

kupelna.jpg interier.jpg bezrucova.jpg izba.jpg

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 915 998 442

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri