REI PREMIUM - TOP - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS 3i BYT ŠANCOVÁ

299.900,- € 89 m²
verejné 3 áno
Bratislava - Nové Mesto

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - Ponúkame na predaj vkusne zrekonštruovaný, pôvodne 3 i byt s lodžiou na 2. poschodí zrekonštruovaného bytového domu na rohu Šancovej a Jiskrovej ulici.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná časť so vstavanou skriňou, kuchyňa, priestranná obývacia izba (pôvodne 2 izby), menšia lodžia, kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou, spálňa.

Byt prešiel v roku 2009 kompletnou rekonštrukciou a rekonštrukcia prebehla aj v roku 2021. Samozrejmosťou sú kvalitné plastové okná, kvalitné plávajúce podlahy a vstavaný nábytok.

Možnosti úprav - možnosť opätovného vytvorenia tretej izby (jednou priečkou), možnosť premiestnenia kuchyne do obývacej izby a tak získať priestor pre šatník alebo druhú kúpeľňu.

V byte je klimatizácia v obývacej izbe a spálni.

K bytu prislúcha pivnica o výmere 6,5 m2.

Odporúčam vidieť.

Cena vrátane odmeny RK a servisu REI PREMIUM 299 900 EUR.


exkluzívne

3.JPG 4.JPG 1.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG 9.JPG

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 905 868 868

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, RIADNY ČLEN NÁRODNEJ ASOCIÁCIE REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PÔSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM PONÚKA NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VÄČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV, HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE. RADI SA S VAMI STRETNEME V NAŠICH PRIESTOROCH V EUROVEA CENTRAL 3 A PREBERIEME VŠETKY MOŽNOSTI PREDAJA, PRENÁJMU, ALEBO KÚPY VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI.

NAŠE SKÚSENOSTI Z NÁS ROBIA TO, ČÍM SME. SME PREMIUM. REI PREMIUM.

Naši partneri