O nás

Realitná kancelária REI je realitná kancelária, ktorá ponúka komplexné realitné riešenia pre kupujúcich, predávajúcich, prenajímateľov, investorov a developerov, špecializujúca sa aj na trh s rezidenčnými a komerčnými nehnuteľnosťami. Na základe dlhoročných skúseností vieme, že kvalitný zákaznícky servis je dôležitým artiklom pri práci s klientmi. Vďaka tomu je väčšia časť nášho portfólia získaná na základe referencií od spokojných klientov.

Sme si vedomí, že:

V biznis svete je každý platený dvoma mincami. Jedna sú peniaze a druhá sú skúsenosti. Najprv však prídu skúsenosti a až potom peniaze.

REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, ČLEN ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PôSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM UŽ VIAC AKO 10 ROKOV PONÚKA SVOJIM KLIENTOM NADŠTANDARDNÉ SLUŽBYV OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VäČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV, ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE.