REI PREMIUM EXCLUSIVE - jedinečná investičná príležitosť

Cena v RK 10000 m²
- - áno
Bratislava - Staré Mesto

REI PREMIUM EXCLUSIVE Vám predstavuje jedinečnú investičnú príležitosť – tri historické polyfunkčné budovy na predaj situované priamo v srdci historického centra Bratislavy.

Tento exkluzívny komplex budov na rôznych adresách prešiel kompletnou a citlivou rekonštrukciou, ktorá rešpektuje historický charakter stavieb a zároveň poskytuje moderný štandard a komfort pre bytové, administratívne a obchodné využitie.

Popis nehnuteľností:
Tieto impozantné budovy ponúkajú široké využitie vďaka svojej polyfunkčnej dispozícii. Súčasťou sú bytové jednotky, administratívne priestory určené pre kancelárie, ako aj nebytové priestory, ktoré aktuálne hostia obchody a reštaurácie. Jedná sa o ideálnu lokalitu pre podnikanie a bývanie v pulzujúcom centre mesta.

Investičný potenciál:
Vzhľadom na atraktívnu polohu a vysoký štandard prevedenia, je komplex výnimočnou investíciou s perspektívou stabilnej a atraktívnej návratnosti. Viac ako 80% priestorov je aktuálne prenajatých, čo zabezpečuje okamžitý príjem pre nového vlastníka.

Úžitková plocha:
Komplex ponúka rozsiahle priestory s rôznymi možnosťami využitia. Úžitková plocha je navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám rôznych typov podnikania a zároveň poskytovala komfortné bývanie.

Lokalita:
Nachádzajúce sa v historickom jadre hlavného mesta, tieto budovy sú obklopené kultúrnymi pamiatkami, luxusnými obchodmi, gurmánskymi reštauráciami a živým mestským ruchom. Výborná dostupnosť MHD a všetky služby na dosah ruky zaručujú vysoký komfort života a podnikania.

Vlastníctvo a stav nehnuteľnosti:
Budovy sú vo firemnom vlastníctve a po kompletnej rekonštrukcii, ktorá bola vykonaná s dôrazom na zachovanie historického charakteru a zároveň zabezpečenie moderného štandardu. Stav nehnuteľností - pripravené na okamžité využitie.

Ďalšie informácie:
Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky nehnuteľnosti nás kontaktujte. Ponúkame Vám jedinečnú možnosť stať sa súčasťou histórie a zároveň investovať do nehnuteľnosti s vysokým potenciálom a garantovanou návratnosťou.

Táto ponuka je určená pre náročného investora, ktorý hľadá spojenie historického charizmu a moderného komfortu. Nezmeškajte príležitosť vstúpiť do sveta nehnuteľností na jednej z najprestížnejších adries v Bratislave.

Cena:
Cena za tento exkluzívny realitný komplex je nastavená tak, aby odzrkadľovala jeho jedinečnosť a investičný potenciál. V prípade záujmu o podrobnejšie informácie, neváhajte kontaktovať našu realitnú kanceláriu.

Viac informácií Mária Dovalová +421 949 333 999

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 949 333 999

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, ČLEN ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PôSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM UŽ VIAC AKO 10 ROKOV PONÚKA SVOJIM KLIENTOM NADŠTANDARDNÉ SLUŽBYV OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VäČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV, ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE.