REI PREMIUM - EXKLUZÍVNY 4i BYT v RIVER PARKU, Staré Mesto

Cena v RK 152.47 m²
áno 4 áno
Bratislava - Staré Mesto

REI PREMIUM ponúka na predaj EXKLUZÍVNY 4i BYT s veľkým balkónom v projekte RIVER PARK s výhľadom na rieku Dunaj.

Výmera bytu je 152 m2 vrátane balkónu 14 m2 a nachádza sa na 5. poschodí objektu zo 7 s výťahom a bezbariérovým prístupom.

Dispozíciu tohto exkluzívneho bytu tvorí oddelená denná a nočná časť. Denná časť pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou, hosťovská toaleta s technickým zázemím (priestor pre práčku a sušičku prádla), priestranná obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou so vstavanými spotrebičmi a pracovňa/izba prístupná z obývačky. Nočnú časť bytu tvorí chodba so vstavanými skriňami, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, toaletou a dvomi umývadlami, spálňa rodičov s miestom pre walk-in šatník orientovaná do tichej časti komplexu a tretia spálňa s priestorom pre walk-in šatník. Tretia spálňa a obývacia izba majú výstup na veľký 14m2 balkón s krásnym výhľadom na Lužné lesy a rieku Dunaj.

Byt samotný, ale aj vybavenie na mieru je vyhotovené vo vysokom štandarde. Samozrejmosťou sú bezpečnostné dvere a centrálna klimatizácia s vývodmi v každej miestnosti.

K bytu prislúchajú 2 garážové státia v suteréne bytového domu (suchou nohou sa dostanete až do bytu).

Cena na vyžiadanie v RK.

Viac informácií Mária Dovalová +421 949 333 999

1_1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 949 333 999

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, ČLEN ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PôSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM UŽ VIAC AKO 10 ROKOV PONÚKA SVOJIM KLIENTOM NADŠTANDARDNÉ SLUŽBYV OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VäČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV, ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE.