REI PREMIUM - TOP VÝNIMOČNÁ VILA s VÍNNOU PIVNICOU, GARÁŽOU a ŠTÚDIOM

Cena v RK 422 m²
áno 5 áno
Bratislava - Rača

REI PREMIUM ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ rodinnú vilu pre náročného klienta v kľudnej a vyhľadávanej lokalite s krásnym výhľadom.

Rodinná vila sa nachádza na Stupavskej ulici v Rači s ukončenou výstavbou v okolí. Celková rozloha pozemku je 656 m2, z toho zastavaná plocha je 211m2 a tvorí ju samotná vila (157m2) a samostatne stojaca garáž (54m2).

Od ulice oddeľuje pozemok vjazdová brána na diaľkové ovládanie s pohodlným parkovaním pre dve veľké vozidlá a garáž s elektrickou bránou pre jedno vozidlo a dostatkom priestoru na ukladanie vecí.

Pozemok je využitý v prednej časti na parkovanie, v strede sa nachádza samotná vila a zadná záhradná časť s kaskádovitou úpravou je oddychová.

Garáž v prednej časti tvorí samostatný objekt a nad garážou sa nachádza priestor s vlastným vstupom, využiteľný ako hosťovská izba, prípadne kancelária alebo štúdio s terasou (14m2) a vlastným zázemím. Súčasťou priestoru je kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom. Výmera priestoru je 30m2.

Samotná vila je veľmi atraktívne dispozične riešená - pri vstupe vedľa zádveria sa nachádza šatník so vstavanými skriňami, následne nás cez posuvné dvere ohromí otvorený priestor s kuchyňou s otvoreným stropom do poschodia, obývacou izbou s priestorovým/rohovým krbom, jedálenskou časťou so vstupom na prestrešenú (balkón na poschodí) terasu s elektrickou markízou a samotným presvetleným schodiskom. Na prízemí sa nachádza taktiež komora pre kuchyňu, samostatná toaleta a technická miestnosť s výkonným kotlom.

Poschodie tvorí otvorená galéria do prízemia s terasou, tri spálne, z toho každá má vstup na terasu alebo balkón, spálňa rodičov má ešte vlastný šatník a priestor pre pracovňu, prípadne druhý šatník, veľká kúpeľňa s rohovou vaňou, hydromasážnym sprchovým kútom a dvomi umývadlami a samostatná toaleta. Podkrovný priestor (povala) je využiteľný na skladovanie.

V záhrade sa vedľa terasy nachádza priestor pre detské ihrisko, priestor na sedenie, vínna pivnica so štýlovým posedením, samostatná toaleta (pre pivnicu/záhradu). Nakoľko je zadná časť pozemku vo svahu, nad pivnicou sa nachádza priestor pre vírivku (dovedených 400V) a altánok so záhradným sedením z masívu a hojdačka s pekným výhľadom na mesto.

Celá vila je klimatizovaná. Kúrenie s termostatom, prípadne krb. Samozrejmosťou je alarm a diaľkové ovládanie k vjazdovej a garážovej bráne.


Rodinná vila je vhodná pre náročného klienta.

Cena na vyžiadanie v RK.
Pre viac info kontaktujte Eugen Krajčovič +421 905 868 868

exkluzívne

2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG 9.JPG

Pre viac informácií, prosím, volajte
+421 905 868 868

Novinky e-mailom

Ak chcete pravidelne dostávať informácie o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke, prihláste sa prosím k odberu newsletteru.

Prihlásenie k odberu noviniek
Poslať na e-mail
REI PREMIUM JE PRÉMIOVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA, ČLEN ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA, S PôSOBISKOM PREDOVŠETKÝM V BRATISLAVSKOM KRAJI, KTORÁ SVOJIM KLIENTOM UŽ VIAC AKO 10 ROKOV PONÚKA SVOJIM KLIENTOM NADŠTANDARDNÉ SLUŽBYV OBLASTI SPROSTREDKOVANIA PREDAJA, PRENÁJMU A KÚPY NEHNUTEĽNOSTÍ. VäČŠINU NAŠICH PONÚK MÁME V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ A TOMU ZODPOVEDAJÚ AJ NAŠE SLUŽBY. REI PREMIUM JE TOU PRAVOU VOĽBOU PRE INVESTOROV, DEVELOPEROV, ALE I KLIENTOV JEDNOTLIVCOV HĽADAJÚCICH SVOJE BÝVANIE.